Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-01-27

Imieniny: Anieli, Juliana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 236051
  • Do końca roku: 339 dni
  • Do wakacji: 151 dni

Jesteś tutaj: Start / Kadra / Nauczyciele

Dyrektor szkoły:      mgr Małgorzata Zając

 

Nauczanie początkowe:

          Oddział przedszkolny:  Popowicz Agnieszka    

                           Edukacja wczesnoszkolna: mgr Adamczyk Maria
                                                                    mgr Kędzior Dominika
                                                                    mgr Sławińska Irena

 

Nauczanie przedmiotowe:

      Język polski: mgr Kryger Dorota                                                    

                              Matematyka: mgr Żychowicz Danuta

                              Informatyka: mgr Sierzputowska Agata                                                

                              Przyroda: mgr Zając Małgorzata

                              Biologia: mgr Klińska Katarzyna

                              Fizyka: mgr Szlitter Monika

                              Chemia: mgr Szlitter Monika

                              Historia: mgr Rybicka Grażyna    

                              Wiedza o społeczeństwie: mgr Rybicka Grażyna                                                   

                              Język angielski: mgr Klińska Katarzyna
                                                      mgr Groszek - Mnich Martyna

                              Język niemiecki: mgr Kucharska Lidia

                              Technika: mgr Rutkowska Janina                                       

                              Muzyka: mgr Tuzik Anna

                              Plastyka: mgr Tuzik Anna                                  

                              Religia: mgr Urbańska Joanna

                              Wychowanie fizyczne: mgr Grabowski Remigiusz
                                                                mgr Rutkowska Janina

                              Wychownie do życia w rodzinie: mgr Klamer Żaneta

                              Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Drobot Sławomir

 

 

Zajęcia pozalekcyjne:

       Gimnastyka korekcyjna: mgr Grabowski  Remigiusz    
                                                                  
mgr Rutkowska Janina                                          

                               Pedagog: mgr Drobot Sławomir

                               Logopedia: mgr Tuzik Anna

                               Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne : mgr Sławińska Irena

                               Zajęcia rewalidacyjne: mgr Irena Sławińska

                               Świetlica: mgr Groszek - Mnich Martyna
                                                    
Popowicz Agnieszka
                                               mgr Rutkowska Janina

                               Biblioteka: mgr Gloc Teresa
                                                      Załucka Iwona

 

 

 


Przejdź do góry